EMB

Ernstig Meervoudige Beperking

Kinderen van 4 tot en met 20 jaar met een ernstig meervoudige beperking zijn welkom op onze school. De EMB-leerlijn is speciaal voor hen ingericht. Behalve onderwijs bieden we ook extra zorg. We werken toe naar belevingsgerichte dagbesteding.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Rik Aarden

    Rik Aarden

    Teamleider

    r.aarden@ocleijpark.nl

  • Danniëlle Audenaerd

    Danniëlle Audenaerd

    Groepsleider

    d.audenaerd@ocleijpark.nl

  • Wilma Berg

    Wilma Berg

    Teamleider

    w.berg@ocleijpark.nl

  • Carlijn van den Borne

    Carlijn van den Borne

    Schoolmaatschappelijk werker

    c.vandenborne@ocleijpark.nl

  • Linda Drijvers

    Linda Drijvers

    Klassenassistent

    l.drijvers@ocleijpark.nl

  • Kim Gabriëls

    Kim Gabriëls

    Leerkracht

    k.gabriels@ocleijpark.nl

  • Karin van den Hoek

    Karin van den Hoek

    Klassenassistent

    k.vandenhoek@ocleijpark.nl

  • Linda Op 't Hoog

    Linda Op 't Hoog

    Groepsleider

    l.opthoog@ocleijpark.nl

  • Nienke Houthooft

    Nienke Houthooft

    Klassenassistent

    n.houthooft@ocleijpark.nl

  • Job Huijkelom

    Job Huijkelom

    Groepsleider

    j.huijkelom@ocleijpark.nl

  • Ilone van Iersel

    Ilone van Iersel

    Klassenassistent

    i.vaniersel@ocleijpark.nl

  • Susanne Kessels

    Susanne Kessels

    Klassenassistent

    s.kessels@ocleijpark.nl

  • Barbara Klein Swormink

    Barbara Klein Swormink

    Klassenassistent

    b.kleinswormink@ocleijpark.nl

  • Irma Kobes

    Irma Kobes

    Zorgassistent

    i.kobes@ocleijpark.nl

  • Thea Kokken

    Thea Kokken

    Klassenassistent

    t.kokken@ocleijpark.nl

  • Margie Krijgsman

    Margie Krijgsman

    Leerkracht / Intern begeleider

    m.krijgsman@ocleijpark.nl

  • Samantha Kwinten

    Samantha Kwinten

    Zorgassistent

    s.kwinten@ocleijpark.nl

  • Ilse de Laat

    Ilse de Laat

    Klassenassistent

    i.delaat@ocleijpark.nl

  • Marieke Maas

    Marieke Maas

    Leerkracht

    m.maas@ocleijpark.nl

  • Miranda Mathijssen

    Miranda Mathijssen

    Klassenassistent

    m.mathijssen@ocleijpark.nl

  • Angela Oomen

    Angela Oomen

    Zorgassistent

    a.oomen@ocleijpark.nl

  • Marlous Oudejans

    Marlous Oudejans

    Leerkracht

    m.oudejans@ocleijpark.nl

  • Petra Pheninckx

    Petra Pheninckx

    Teamleider

    p.pheninckx@ocleijpark.nl

  • Ingrid Prinse

    Ingrid Prinse

    Groepsleider

    i.prinse@ocleijpark.nl

  • Josine Severijns

    Josine Severijns

    Leerkracht

    j.severijns@ocleijpark.nl

  • Twiggy Siemons

    Twiggy Siemons

    Leerkracht

    t.siemons@ocleijpark.nl

  • Ad de Vroom

    Ad de Vroom

    Orthopedagoog

    a.devroom@ocleijpark.nl

  • Tonny van Vugt

    Tonny van Vugt

    Zorgassistent

    t.vanvugt@ocleijpark.nl

  • Hanny de Witte

    Hanny de Witte

    Klassenassistent

    h.dewitte@ocleijpark.nl