SO

Speciaal Onderwijs

De leerstroom speciaal onderwijs is voor kinderen van 4 tot en met 13 jaar. De lessen bereiden hen voor op voortgezet (speciaal) onderwijs.

Onderbouw SO
Onderwijs in de onderbouw van het SO wordt geboden aan leerlingen tot ongeveer 8 jaar. Tijdens deze periode wordt in principe nog geen expliciet onderscheid gemaakt in niveaus. Weliswaar is er sprake van een gedifferentieerd onderwijsaanbod zodat de leerlingen na deze ontwikkelingsperiode in het best passende profiel instromen.

Bovenbouw SO

  • Profiel Dagbesteding:

Het profiel dagbesteding is bestemd voor leerlingen met een matige tot lichte verstandelijke beperking, meestal in combinatie met motorische/medische problematiek en/of een grote zorgvraag ten gevolge van ernstige en complexe lichamelijke of functionele beperkingen, waardoor ze in sociale redzaamheid beperkt zijn.

  • Profiel Arbeid:

Het profiel arbeid is bestemd voor leerlingen met een lichte verstandelijke beperking tot lage begaafdheid, meestal in combinatie met motorische/medische problematiek en/of een grote zorgvraag ten gevolge van complexe lichamelijke of functionele beperkingen, eventueel in combinatie met moeilijk te reguleren gedragsproblematieken.

  • Profiel Vervolgonderwijs:

Het profiel vervolgonderwijs is bestemd voor leerlingen met een lage tot gemiddelde begaafdheid, meestal in combinatie met motorische/medische problematiek en/of een zorgvraag ten gevolge van complexe lichamelijke of functionele beperkingen, eventueel in combinatie met moeilijk te reguleren gedragsproblematiek als gevolg van psychiatrische stoornissen en/of leerproblemen, waarbij ze binnen hun ontwikkelingsmogelijkheden een aangepast programma kunnen volgen gericht op de eindtermen van het primair onderwijs.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Rik Aarden

    Rik Aarden

    Teamleider

    r.aarden@ocleijpark.nl

  • Irene van Agt

    Irene van Agt

    Leerkracht

    i.vanagt@ocleijpark.nl

  • Erica van Baal

    Erica van Baal

    Klassenassistent

    e.vanbaal@ocleijpark.nl

  • Helga van Beerendonk

    Helga van Beerendonk

    Klassenassistent

    h.vanbeerendonk@ocleijpark.nl

  • Jeannette Berben

    Jeannette Berben

    Klassenassistent

    j.berben@ocleijpark.nl

  • Sabine van den Berg

    Sabine van den Berg

    Leerkracht

    s.vandenberg@ocleijpark.nl

  • Jan van Bers

    Jan van Bers

    Leerkracht

    j.vanbers@ocleijpark.nl

  • Karlijn Beunder

    Karlijn Beunder

    Leerkracht

    k.beunder@ocleijpark.nl

  • Dianne den Boer

    Dianne den Boer

    Klassenassistent

    d.denboer@ocleijpark.nl

  • Karien van den Boer

    Karien van den Boer

    Leerkracht

    k.vandenboer@ocleijpark.nl

  • Marcia de Bresser

    Marcia de Bresser

    Leerkracht

    m.debresser@ocleijpark.nl

  • Dunja Brockbernd

    Dunja Brockbernd

    Leerkracht

    d.brockbernd@ocleijpark.nl

  • Femke van den Broek

    Femke van den Broek

    Leerkracht

    f.vandenbroek@ocleijpark.nl

  • Jannie de Brouwer

    Jannie de Brouwer

    Leerkracht

    j.debrouwer@ocleijpark.nl

  • Ninge ten Caten

    Ninge ten Caten

    Leerkracht

    n.tencaten@ocleijpark.nl

  • Timothy Cools

    Timothy Cools

    Orthopedagoog

    t.cools@ocleijpark.nl

  • Olaf Corten

    Olaf Corten

    Teamleider

    o.corten@ocleijpark.nl

  • Anne Donders

    Anne Donders

    Leerkracht

    a.donders@ocleijpark.nl

  • Moniek Engelse

    Moniek Engelse

    Klassenassistent

    m.engelse@ocleijpark.nl

  • Anita Enneman

    Anita Enneman

    Leerkracht

    a.enneman@ocleijpark.nl

  • Linda van Geffen

    Linda van Geffen

    Leerkracht

    l.vangeffen@ocleijpark.nl

  • Kim Gooren

    Kim Gooren

    Klassenassistent

    k.gooren@ocleijpark.nl

  • Lieke Hendriks

    Lieke Hendriks

    Leerkracht / Intern begeleider

    l.hendriks@ocleijpark.nl

  • Anke Hulsbosch

    Anke Hulsbosch

    Klassenassistent

    a.hulsbosch@ocleijpark.nl

  • Ellen Kaijen

    Ellen Kaijen

    Leekracht

    e.kaijen@ocleijpark.nl

  • Corrie van Kemenade

    Corrie van Kemenade

    Klassenassistent

    c.vankemenade@ocleijpark.nl

  • Marlise Kerssens

    Marlise Kerssens

    Klassenassistent

    m.kerssens@ocleijpark.nl

  • Liesbeth Koenen

    Liesbeth Koenen

    Leerkracht

    l.koenen@ocleijpark.nl

  • Jiska Kosters

    Jiska Kosters

    Leerkracht

    j.kosters@ocleijpark.nl

  • Yvonne Linkels

    Yvonne Linkels

    Klassenassistent

    y.linkels@ocleijpark.nl

  • Manon Meeus

    Manon Meeus

    Leerkracht

    m.meeus@ocleijpark.nl

  • Sylvia van Overbeek

    Sylvia van Overbeek

    Leerkracht

    s.vanoverbeek@ocleijpark.nl

  • Nicole Schraven

    Nicole Schraven

    Klassenassistent

    n.schraven@ocleijpark.nl

  • Fieke Sträter

    Fieke Sträter

    Orthopedagoog

    f.strater@ocleijpark.nl

  • Ursula Sulsters

    Ursula Sulsters

    Leerkracht

    u.sulsters@ocleijpark.nl

  • Tessa den Teuling

    Tessa den Teuling

    Leerkracht

    t.denteuling@ocleijpark.nl

  • Marloes Teurlinx

    Marloes Teurlinx

    Klassenassistent

    m.teurlinx@ocleijpark.nl

  • Noortje Tuerlings

    Noortje Tuerlings

    Leerkracht / Intern begeleider

    n.tuerlings@ocleijpark.nl

  • Astrid Visser

    Astrid Visser

    Leerkracht

    a.visser@ocleijpark.nl

  • Ad de Vroom

    Ad de Vroom

    Orthopedagoog

    a.devroom@ocleijpark.nl

  • Ilse Weijters

    Ilse Weijters

    Klassenassistent

    i.weijters@ocleijpark.nl

  • Hester Wijsen

    Hester Wijsen

    Leerkracht

    h.wijsen@ocleijpark.nl

  • Aukje Zeijen

    Aukje Zeijen

    Leerkracht

    a.zeijen@ocleijpark.nl