EMB

Ernstig Meervoudige Beperking

Kinderen van 4 tot en met 20 jaar met een ernstig meervoudige beperking zijn welkom op onze school. De EMB-leerlijn is speciaal voor hen ingericht. Behalve onderwijs bieden we ook extra zorg. We werken toe naar belevingsgerichte dagbesteding.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Rik Aarden

    Rik Aarden

    Teamleider

    r.aarden@ocleijpark.nl

  • Danniëlle Audenaerd

    Danniëlle Audenaerd

    Groepsleider

    d.audenaerd@ocleijpark.nl

  • Dion Bastiaansen

    Dion Bastiaansen

    Klassenassistent

    d.bastiaansen@ocleijpark.nl

  • Carlijn van den Borne

    Carlijn van den Borne

    Schoolmaatschappelijk werker

    c.vandenborne@ocleijpark.nl

  • Kim Gabriëls

    Kim Gabriëls

    Leerkracht

    k.gabriels@ocleijpark.nl

  • Linda Op 't Hoog

    Linda Op 't Hoog

    Groepsleider

    l.opthoog@ocleijpark.nl

  • Nienke Houthooft

    Nienke Houthooft

    Klassenassistent

    n.houthooft@ocleijpark.nl

  • Job Huijkelom

    Job Huijkelom

    Groepsleider

    j.huijkelom@ocleijpark.nl

  • Ilone van Iersel

    Ilone van Iersel

    Klassenassistent

    i.vaniersel@ocleijpark.nl

  • Samantha Janssen

    Samantha Janssen

    Klassenassistent

    s.janssen@ocleijpark.nl

  • Corrie van Kemenade

    Corrie van Kemenade

    Klassenassistent

    c.vankemenade@ocleijpark.nl

  • Susanne Kessels

    Susanne Kessels

    Klassenassistent

    s.kessels@ocleijpark.nl

  • Barbara Klein Swormink

    Barbara Klein Swormink

    Klassenassistent

    b.kleinswormink@ocleijpark.nl

  • Ellen Kloos-Heerkens

    Ellen Kloos-Heerkens

    Zorgassistent

    e.kloos@ocleijpark.nl

  • Irma Kobes

    Irma Kobes

    Zorgassistent

    i.kobes@ocleijpark.nl

  • Thea Kokken

    Thea Kokken

    Klassenassistent

    t.kokken@ocleijpark.nl

  • Margie Krijgsman

    Margie Krijgsman

    Leerkracht / Intern begeleider

    m.krijgsman@ocleijpark.nl

  • Samantha Kwinten

    Samantha Kwinten

    Zorgassistent

    s.kwinten@ocleijpark.nl

  • Ilse de Laat

    Ilse de Laat

    Klassenassistent

    i.delaat@ocleijpark.nl

  • Marieke Maas

    Marieke Maas

    Leerkracht

    m.maas@ocleijpark.nl

  • Miranda Mathijssen

    Miranda Mathijssen

    Klassenassistent

    m.mathijssen@ocleijpark.nl

  • Evi Mutsaers

    Evi Mutsaers

    Leerkracht

    e.mutsaers@ocleijpark.nl

  • Angela Oomen

    Angela Oomen

    Zorgassistent

    a.oomen@ocleijpark.nl

  • Marlous Oudejans

    Marlous Oudejans

    Leerkracht

    m.oudejans@ocleijpark.nl

  • Ingrid Prinse

    Ingrid Prinse

    Groepsleider

    i.prinse@ocleijpark.nl

  • Twiggy Reemeijer

    Twiggy Reemeijer

    Leerkracht

    t.reemeijer@ocleijpark.nl

  • Carlijn Roerdink

    Carlijn Roerdink

    Leerkracht

    c.roerdink@ocleijpark.nl

  • Yvonne van Roovert

    Yvonne van Roovert

    Zorgassistent

    y.vanroovert@ocleijpark.nl

  • Esma Sahiner

    Esma Sahiner

    Leerkracht

    e.sahiner@ocleijpark.nl

  • Josine Severijns

    Josine Severijns

    Leerkracht

    j.severijns@ocleijpark.nl

  • Linda Spijkers

    Linda Spijkers

    Klassenassistent

    l.spijkers@ocleijpark.nl

  • Sabine van der Sterre-de Wit

    Sabine van der Sterre-de Wit

    Klassenassistent

    s.vandersterre@ocleijpark.nl

  • Josje van der Velden

    Josje van der Velden

    Klassenassistent

    j.vandervelden@ocleijpark.nl

  • Ad de Vroom

    Ad de Vroom

    Orthopedagoog

    a.devroom@ocleijpark.nl

  • Tonny van Vugt

    Tonny van Vugt

    Zorgassistent

    t.vanvugt@ocleijpark.nl

  • Hanny de Witte

    Hanny de Witte

    Klassenassistent

    h.dewitte@ocleijpark.nl

  • Sanne van der Zanden

    Sanne van der Zanden

    Klassenassistent

    s.vanderzanden@ocleijpark.nl