VMBO

Voorbereidend Middelbaar Beroeps Onderwijs

Het VMBO is voor leerlingen vanaf 12 jaar die kunnen doorstromen naar het Middelbaar Beroeps Onderwijs (MBO).

We bieden onderwijs op drie niveaus:

  • Basisberoepsgerichte leerweg (BBL) gericht op MBO niveau 1-2;
  • Kaderberoepsgerichte leerweg (KBL) gericht op MBO 2-3;
  • Theoretische Leerweg (TL) gericht op MBO 3-4.

Kijk op de website van de Rijksoverheid voor de uitgebreide vooropleidingseisen voor het MBO.

Examenregistratie

Voor deze lessen werken we nauw samen met Campus 013 en 2college Durendael. De leerlingen krijgen lessen, ondersteuning en begeleiding binnen onze school. Ook de toetsen vinden zoveel mogelijk plaats binnen onze school. De leerlingen worden als extraneus-leerlingen aangemerkt bij één van de hierboven genoemde scholen. Hierdoor kunnen onze leerlingen het erkende landelijke VMBO-diploma behalen. Leerlingen die niet het volledige diploma behalen, kunnen in aanmerking komen voor een Staatsexamen voor één of enkele vakken.

Wie is wie

onze medewerkers

  • Jolanda Adriaansen

    Jolanda Adriaansen

    Klassenassistent

    j.adriaansen@ocleijpark.nl

  • Carlijn van den Borne

    Carlijn van den Borne

    Schoolmaatschappelijk werker

    c.vandenborne@ocleijpark.nl

  • Lisette Caminada

    Lisette Caminada

    Leerkracht

    l.caminada@ocleijpark.nl

  • Timothy Cools

    Timothy Cools

    Orthopedagoog

    t.cools@ocleijpark.nl

  • Esther Coomans

    Esther Coomans

    Leerkracht

    e.coomans@ocleijpark.nl

  • Wim van Dijk

    Wim van Dijk

    Vakleerkracht

    w.vandijk@ocleijpark.nl

  • Els Dominguez

    Els Dominguez

    Leerkracht

    e.dominguez@ocleijpark.nl

  • Frank van Dommelen

    Frank van Dommelen

    Leerkracht

    f.vandommelen@ocleijpark.nl

  • Marijn Doolaard-Dorr

    Marijn Doolaard-Dorr

    Logopedist

    m.doolaard@ocleijkpark.nl

  • Karlijn van Erven

    Karlijn van Erven

    Leerkracht

    k.vanerven@ocleijpark.nl

  • Sjel van Gils

    Sjel van Gils

    Leerkracht

    s.vangils@ocleijpark.nl

  • Kim Gooren

    Kim Gooren

    Klassenassistent

    k.gooren@ocleijpark.nl

  • Nienke Houthooft

    Nienke Houthooft

    Klassenassistent

    n.houthooft@ocleijpark.nl

  • Samantha Janssen

    Samantha Janssen

    Klassenassistent

    s.janssen@ocleijpark.nl

  • Corrie van Kemenade

    Corrie van Kemenade

    Klassenassistent

    c.vankemenade@ocleijpark.nl

  • Susanne Kessels

    Susanne Kessels

    Klassenassistent

    s.kessels@ocleijpark.nl

  • Ellen Kloos-Heerkens

    Ellen Kloos-Heerkens

    Zorgassistent

    e.kloos@ocleijpark.nl

  • Samantha Kwinten

    Samantha Kwinten

    Zorgassistent

    s.kwinten@ocleijpark.nl

  • Jacqueline Martens

    Jacqueline Martens

    Leerkracht

    j.martens@ocleijpark.nl

  • Evelien Molenschot

    Evelien Molenschot

    Leerkracht

    e.molenschot@ocleijpark.nl

  • Corrie Oprins

    Corrie Oprins

    Vakleerkracht

    c.oprins@ocleijpark.nl

  • Tessa Otten

    Tessa Otten

    Leerkracht

    t.otten@ocleijpark.nl

  • Petra Pheninckx

    Petra Pheninckx

    Teamleider

    p.pheninckx@ocleijpark.nl

  • Yvonne van Roovert

    Yvonne van Roovert

    Zorgassistent

    y.vanroovert@ocleijpark.nl

  • Robin van Rumund

    Robin van Rumund

    Leerkracht

    r.vanrumund@ocleijpark.nl

  • Nicole Schraven

    Nicole Schraven

    Klassenassistent

    n.schraven@ocleijpark.nl

  • Els Schuh

    Els Schuh

    Zorgassistent

    e.schuh@ocleijpark.nl

  • Judith van Seeters

    Judith van Seeters

    Leerkracht en Intern Begeleider

    j.vanseeters@ocleijpark.nl

  • Ingeborg Staes

    Ingeborg Staes

    Klassenassistent

    i.staes@ocleijpark.nl

  • Joost Tunnissen

    Joost Tunnissen

    Vakleerkracht

    j.tunnissen@ocleijpark.nl

  • Liselotte Twilt

    Liselotte Twilt

    Leerkracht

    l.twilt@ocleijpark.nl

  • Josje van der Velden

    Josje van der Velden

    Klassenassistent

    j.vandervelden@ocleijpark.nl

  • Claudia Verdaas

    Claudia Verdaas

    Leerkracht / Intern begeleider

    c.verdaas@ocleijpark.nl

  • Desiree Verhoeven

    Desiree Verhoeven

    Leerkracht

    d.verhoeven@ocleijpark.nl

  • Linda Vissers

    Linda Vissers

    Leerkracht

    l.vissers@ocleijpark.nl

  • Zoë Walker

    Zoë Walker

    Onderwijsassistente

    z.walker@ocleijpark.nl

  • Caroline Weijtmans

    Caroline Weijtmans

    Klassenassistent

    c.weijtmans@ocleijpark.nl

  • Sanne van der Zanden

    Sanne van der Zanden

    Klassenassistent

    s.vanderzanden@ocleijpark.nl